Brows & Lashes

Brows & lashes zijn populairder dan ooit! Al meer dan 10 jaar zorgen wij voor perfect geshapte wenkbrauwen en prachtig gekleurde wimpers. Dankzij onze jarenlange ervaring krijg jij altijd het mooiste resultaat: wenkbrauwen in een tint die perfect bij jou past en wimpers die stralen.

Brow & Lash Lamination tilt je wenkbrauwen en wimpers naar een hoger niveau. De lamination zorgt voor een mooie lift, een volle uitstraling en wekenlang onderhoudsvriendelijke wenkbrauwen en wimpers. Geen dagelijks stylen meer nodig!

Henna Brows zijn ideaal voor een vollere, natuurlijke look. De henna kleurt de haren én de huid voor een gedefinieerd effect dat tot wel 6 weken blijft zitten.

Wenkbrauwen verven, lamination of henna proberen? Kom langs of maak een afspraak voor een van onze Brow en/of Lash behandelingen, die je ook kunt combineren met een verfrissende facial voor de ultieme verwennerij.

pijl
wenkbrauwen verven

BROW SHAPING € 22€ 19
LASH TINTING € 19€ 16
BROW TINTING € 19€ 16
FACE WAX EARS€ 19€ 14
FACE WAX NOSE€ 16€ 14
FACE WAX UPPER LIP€ 16€ 14
Brow Lamination + Tinting & Shaping |€55 |45 min
Lash Lamination + Tinting & Shaping |€55 |45 min
Henna Brows + Shaping |€45|30 min

One by One Wimperextensions

Voor een natuurlijke look met maximale impact

Wakker worden met perfecte wimpers – elke dag opnieuw, zonder mascara. Met onze One by One wimperextensions geniet je van een natuurlijke, open blik met een elegante lengte en volume. Ideaal voor wie houdt van een subtiele, verzorgde uitstraling.

Bij de One by One techniek worden de wimperextensions één voor één bevestigd op je eigen wimpers. Dit zorgt voor een verfijnd en natuurlijk resultaat zonder je eigen wimpers te beschadigen. De extensions zijn gemaakt van zacht, anti-allergisch materiaal en voelen licht aan – alsof ze van jezelf zijn.

Waarom kiezen voor One by One?
✓ Natuurlijk effect, wimper voor wimper
✓ Geen mascara nodig
✓ Water- en zweetbestendig
✓ Geen schade aan je eigen wimpers
✓ Comfortabel & pijnloos

Behandelduur & onderhoud
– Nieuwe set: ca. 60–90 minuten
– Refill (elke 2 à 3 weken): ca. 30 minuten

Gun jezelf moeiteloze schoonheid, elke ochtend opnieuw.
Boek je afspraak vandaag nog.

Wimper extensions
logo sense

Contact

envelop Email: info@senselifestyle.nl

Phone: +31204277409

  • KVK: 50720767

     

Locatie

Nieuwezijds voorburgal 103hs
1012RG Amsterdam

Effortless access by tram – lines 2, 12, and 17 stop right at our doorstep.

Street parking is available on Spuistraat, and two premium parking garages  Kolk and Bijenkorf  are just a 5-minute stroll away.

Keep in touch

More Sense?

Sign up for our newsletter and be the first to know about exclusive offers, special discounts, and the latest beauty trends!

Please enter your name.
Please enter a valid email address.
Something went wrong. Please check your entries and try again.