Brows & Lashes
Brows & lashes zijn populairder dan ooit! Al meer dan 10 jaar zorgen wij voor perfect geshapte wenkbrauwen en prachtig gekleurde wimpers. Dankzij onze jarenlange ervaring krijg jij altijd het mooiste resultaat: wenkbrauwen in een tint die perfect bij jou past en wimpers die stralen.
Brow & Lash Lamination tilt je wenkbrauwen en wimpers naar een hoger niveau. De lamination zorgt voor een mooie lift, een volle uitstraling en wekenlang onderhoudsvriendelijke wenkbrauwen en wimpers. Geen dagelijks stylen meer nodig!
Henna Brows zijn ideaal voor een vollere, natuurlijke look. De henna kleurt de haren én de huid voor een gedefinieerd effect dat tot wel 6 weken blijft zitten.
Wenkbrauwen verven, lamination of henna proberen? Kom langs of maak een afspraak voor een van onze Brow en/of Lash behandelingen, die je ook kunt combineren met een verfrissende facial voor de ultieme verwennerij.
| BROW SHAPING | € 22 | € 19 |
| LASH TINTING | € 19 | € 16 |
| BROW TINTING | € 19 | € 16 |
| FACE WAX EARS | € 19 | € 14 |
| FACE WAX NOSE | € 16 | € 14 |
| FACE WAX UPPER LIP | € 16 | € 14 |
| Brow Lamination + Tinting & Shaping |€55 |45 min | ||
| Lash Lamination + Tinting & Shaping |€55 |45 min | ||
| Henna Brows + Shaping |€45|30 min | ||
One by One Wimperextensions
Voor een natuurlijke look met maximale impact
Wakker worden met perfecte wimpers – elke dag opnieuw, zonder mascara. Met onze One by One wimperextensions geniet je van een natuurlijke, open blik met een elegante lengte en volume. Ideaal voor wie houdt van een subtiele, verzorgde uitstraling.
Bij de One by One techniek worden de wimperextensions één voor één bevestigd op je eigen wimpers. Dit zorgt voor een verfijnd en natuurlijk resultaat zonder je eigen wimpers te beschadigen. De extensions zijn gemaakt van zacht, anti-allergisch materiaal en voelen licht aan – alsof ze van jezelf zijn.
Waarom kiezen voor One by One?
✓ Natuurlijk effect, wimper voor wimper
✓ Geen mascara nodig
✓ Water- en zweetbestendig
✓ Geen schade aan je eigen wimpers
✓ Comfortabel & pijnloos
Behandelduur & onderhoud
– Nieuwe set: ca. 60–90 minuten
– Refill (elke 2 à 3 weken): ca. 30 minuten
Gun jezelf moeiteloze schoonheid, elke ochtend opnieuw.
Boek je afspraak vandaag nog.
Behandeling duurt circa 60- 90 min
Behandeling duurt ongeveer 30- 45 min
Behandeling duurt ongeveer 45- 60 min
Behandeling duurt circa 60-105 min
Behandeling duurt circa 20 min
Contact
Email: info@senselifestyle.nl
Phone: +31204277409
-
KVK: 50720767
Locatie
Nieuwezijds voorburgal 103hs
1012RG Amsterdam
Effortless access by tram – lines 2, 12, and 17 stop right at our doorstep.
Street parking is available on Spuistraat, and two premium parking garages Kolk and Bijenkorf are just a 5-minute stroll away.
